İşiniz büyümeye, işinizle beraber kadronuz da artmaya devam ediyor. Ekibinizin büyümesine paralel şekilde çalışan giderleriniz de maliyet kalemleriniz de payını yükseltiyor.

Veya işinizi büyütmeye karar verdiniz fakat aranıza katacağınız yeni çalışan maliyetleri planlarınızı zorlaştırıyor, ilerlemenizi engelliyor.

Teşviklerden yararlanın, sigorta maliyetinizi düşürün!

SGK yeni yatırımları kolaylaştırmak, iş gücüne katılım oranını artırmak ve kayıtsız istihdamı azaltmak adına işverenlere birçok teşvik sağlıyor. Tüm işverenlerin faydalanabileceği  genel teşviklerin yanında belirli sektörlere yönelik, bölgelere özel veya gençler, kadınlar gibi bazı kitlelerle sınırlı teşvikler de sunuluyor.

blank

Aklınız karışmasın!

SGK teşvikleri sürekli güncelleniyor ve her teşvik farklı koşullar içeriyor. Yararlanabileceğiniz fırsatları yakalamak için duyuruları sürekli takip etmek, prosedürleri araştırmak ve incelemek zorundasınız. Bu da zaman alan ve işgücü ayırmak zorunda olduğunuz bir durum.

Biz ise, mevzuatı sürekli takip eden ekibimizle şu hizmetleri sunarak sizi yükten kurtarıyor ve en hızlı şekilde SGK teşviklerinden yararlanmanızı sağlıyoruz.

SGK Teşvik Hizmetine Neler Dahil?

  • Teşviğe uygunluk inceleme ve danışmanlığı
  • Sektörünüze uygun teşvik araştırması
  • Başvuru evraklarının hazırlanması
  • Teşvik başvurusu ve sonuç takibi
blank